DLM: Новини


Дорогие коллеги!

Поздравляем Вас с наступающим Рождеством и Новым годом! Желаем всего

самого лучшего в Новом году Вам и Вашим семьям!

С уважением,

Команда проекта NETCENG Белорусского государственного университета


Дорогі колеги!

Вітаємо Вас з наступаючим Різдвом і Новим роком!

Бажаємо Вам щастя, здоров'я, радості, любові і взаєморозуміння, справжніх друзів і надійних партнерів!

Нехай Новий рік розширить горизонти Ваших можливостей, принесе виконання планів, надій і намірів!

Успіхів і стабільності в наступаючому році!

З повагою, робоча група проекту TEMPUS NETCENG Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" на чолі з координатором Олександром Збруцьким.


лютий 2017 року Проведення анкетування цільових груп сумісно з Соціо+

22 лютого 2017 року Проведення наради з приводу організації та участі студентів у конкурсах» 

14 січня 2017 року Проведення наради з приводу стану виконання плану проекту

22 грудня 2016 року Проведення тренінгу для студентів « Ділова гра: англійська мова в навчанні та професійній діяльності Soft and Hard Skills»

CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v80), quality = 75

7 грудня 2016 р.  КПІ ім. Ігоря Сікорського посів другу сходинку в рейтингу роботодавців – Більше за посиланням : http://kpi.ua/1638-4#sthash.r2YuGTkW.dpuf

24 листопада 2016 року Зустріч з представниками КБ «Південне» та обмін досвідом

CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v80), quality = 75 CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v80), quality = 75

Жовтень 2016

31 жовтня 2016 року Проведення заходу для студентів, магістрів та аспірантів заходу «The 21st Century Skills for Learning and Teaching» в рамках візиту консультанта Британської  Ради

CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v80), quality = 75

CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v80), quality = 75

З 11 по 14 жовтня у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» проходив V Всеукраїнський фестиваль інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2016». З 61 проекту, представленого в фіналі конкурсу, переможцями визнано 34. Їх автори підписали меморандуми про співпрацю з потенційними інвесторами або були відзначені Міжнародним експертним журі.

CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v80), quality = 75

CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v80), quality = 75

13 жовтня з 9-00 до 15-00 проведення Дня відкритих дверей університету та  представлення наукових експериментальних майданчиків  у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» у відкритому просторі для спільної студентської наукової творчості «Бєлка». Ця тематична секція Наукового товариства студентів та аспірантів Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут», є об'єднанням студентів, зацікавлених у формуванні відкритого простору для реалізації студентської наукової творчості науково-технічної та науково-інноваційної діяльності студентів, аспірантів та молодих вчених університету.  Факультет авіаційних і космічних систем представив розробки студентів та магістрів у галузі науки та техніки.

CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v80), quality = 75

CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v80), quality = 75


Активності за 2015 рік

26 січня 2015 р. Прийняття рішення про створення структурного підрозділу DLM-office на базі факультету авіаційних і космічних систем

10 березня 2015 р. Розробка та затвердження плану робіт  DLM-office на 2015-2016 р.р.

6 квітня 2015 р. Робоча нарада з визначення цільових груп підприємств та університетів-партнерів.

7 вересня 2015 р. Затвердження положення про DLM-office на базі факультету авіаційних і космічних систем

З 13 по 16 жовтня 2015 р. Проведення у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут»  ІV Фестивалю інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2015».

CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v80), quality = 75

 

5 листопада 2015 р. Проведення ярмарку вакансій «Робота для тебе – осінь 2015». 30 компаній і кілька тисяч студентів взяли участь у ярмарку вакансій «Робота для тебе – осінь 2015», який відбувся в корпусі №18 НТУУ « КПІ  ім.І.Сікорського». Більшість цих підприємств та організацій працюють у різних галузях і не потребують додаткового представлення: «Melexis», «Materialise», «SMART», «Life:)», «Unilever», «Е-Consulting», «УА ПРОМ», «INTERTOP», ПАТ «Київобленерго», «AB InBev», P&G, Global Bilgi, ТОВ “WNet”, ДП «Енергоремонт» ПАТ «Київенергоремонт», «JTI» (Japan Tobacco International), Первый БИТ, United Minerals Group, Global Bilgi та інші.

CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v80), quality = 75

Листопад -грудень 2015 р. Проведення анкетування цільових груп сумісно з Соціо+ та отримання результатів за наступними критеріями:

Важливiсть   наступних   складових,   при   пiдготовцi   кандидатiв      та   докторiв   наук за 10-ти бальною шкалою, де 10 – високий рiвень, а 1 – низький

З 2 грудня по 5 грудня 2015 р. в Технічному університеті Берліна відбувся тренінг персоналу інфраструктури  DLM -офісу  університетів – партнерів проекту NETCENG (http://netceng.eu/) програми TEMPUS Європейського Союзу, який виконується з 2014 р.

Мета проекту NETCENG – реформування третього циклу інженерної освіти в Білорусі, Росії, Україні. Університетами – партнерами НТУУ «КПІ» в цьому проекті є також університети країн ЄС -   Німеччини, Великої Британі, Литви – загалом тринадцять вищих навчальних закладів.

НТУУ «КПІ» є координатором проекту від України (http://faks.kpi.ua/office-of-international-affairs/international-projects.html).

DLM – офіс (доктор філософії на ринку праці) передбачений заходами проекту як механізм моніторингу ринку праці з метою наступного забезпечення конкурентоспроможності випускників університетів третього освітнього рівня – докторів філософії.

Місія DLM –офісу полягає в посиленні зв’язків університету з роботодавцями, а саме вивчення вимог роботодавців до докторів філософії та сприяння організації високого рівня підготовки в університеті докторів філософії.

DLM – офіс  НТУУ «КПІ» був створений на факультеті авіаційних і космічних систем – координатора проекту NETCENG як реалізація одного із етапів активностей проекту.

Одна із задач DLM – офісу узагальнення потреб ринку праці до кандидатів наук – докторів філософії та систематичний аналіз цих потреб з метою модифікації модулів навчального плану підготовки докторів філософії.

Учасником тренінгу в Берліні від НТУУ «КПІ» стала провідний інженер кафедри теоретичної механіки, координатор проекту NETCENG Стецюк Л.В., яка виступила с доповіддю – презентацією про досвід НТУУ «КПІ» в моніторингу якості підготовки спеціалістів та потреб ринку праці, комерціалізації розробок студентів та співробітників, організації і проведенні СТАРТАПів.

18 грудня 2015г. Захід згідно  плану роботи DLM OFFICE: у 18 корпусі НТУУ «КПІ» відбулася зустріч випускників кафедри інформаційно-вимірювальної техніки факультету авіаційних і космічних систем з представниками інституту електродинаміки НАН України.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Активності за 2016 рік

12 січня 2016 р. Проведення наради з приводу виконання плану робіт DLM-office. Створення кнопки DLM-office на сайті netceng.kpi.ua.

25 лютого 2016 Стаття в газеті  "Київський політехнік"   «KPI Start-ups Perspective Projects».

16 березня 2016 р. Розробка пропозицій для впровадження ненавчальних форм підготовки Phd та складу кредитних  модулей навчальних планів Phd.

21 квітня 2016 Організація і проведення інформаційного заходу «Ярмарок професій»

26 квітня 2016г. 18 студентів взяли участь в майстер класах: – “Introduction to Business Plan – useful tools for support market analysis, scheduling and estimation”, Kinga Korniejenko & Prof Janusz Mikula (CUT); – “Soft Skills for Engineers”, Elena Eyngorn (TUB).

13 травня 2016 р. Робоча нарада з питань імплементації нових модулів та курсів в навчальні плани Phd, вдосконалення процесу навчання.

16 вересня 2016 р. Робоча нарада з обговорення плану робіт на 2016-2017 р.р