Червень 2017

12 – 13 червня 2017 р. у Вільнюському технічному університеті Гедемінаса (VGTU) відбулася фінальна конференція проекту NETCENG (http://netcenq.eu) за програмою TEMPUS, мета якого– розробка та впровадження нової моделі третього циклу інженерної освіти в Білорусії, Росії, Україні відповідно до Болонського процесу.

На конференції виступив зі звітом про результати  роботи проекту координатор проекту від КПІ ім. Ігоря Сікорського декан ФАКС професор Збруцький О.В.

Звіт про виконання проекту NETCENG в КПІ ім. Ігоря Сікорського 2017

Травень 2017

В рамках міжнародного проекту NETCENG програми TEMPUS «Нова модель третього рівня в інженерній освіті у відповідності до Болонського  процесу в Білорусі, Росії та Україні», в якому КПІ ім. Ігоря Сікорського бере участь з 2014 року, заплановано на 15 травня 2017 року проведення в нашому університеті майстер-класу та координаційної наради за участю представників Великої Британії, Німеччини, Литви, представників Міністерства освіти і науки України, та представників ВНЗ України – учасників проекту.

Проведення майстер класу відбудеться  15 травня 2017 року з 9-00 до 12-00 в ауд. 301, корпусу № 28.

Проведення зустрічі делегації з керівництвом КПІ ім. Ігоря Сікорського планується провести 15 травня 2017 з 12-00 до 13-00 в ауд. 155 корпусу № 1.

План заходів

Наказ "Про прийом в КПІ ім. Ігоря Сікорського учасників проекту NETCENG програми TEMPUS"

Жовтень 2016

З 11 по 14 жовтня у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» проходив V Всеукраїнський фестиваль інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2016». З 61 проекту, представленого в фіналі конкурсу, переможцями визнано 34. Їх автори підписали меморандуми про співпрацю з потенційними інвесторами або були відзначені Міжнародним експертним журі.

CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v80), quality = 75

13 жовтня з 9-00 до 15-00 проведення Дня відкритих дверей університету та  представлення наукових експериментальних майданчиків  у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» у відкритому просторі для спільної студентської наукової творчості «Бєлка». Ця тематична секція Наукового товариства студентів та аспірантів Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут», є об'єднанням студентів, зацікавлених у формуванні відкритого простору для реалізації студентської наукової творчості науково-технічної та науково-інноваційної діяльності студентів, аспірантів та молодих вчених університету.  Факультет авіаційних і космічних систем представив розробки студентів та магістрів у галузі науки та техніки.

CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v80), quality = 75

В липні 2016 року НТУУ « КПІ  ім.І.Сікорського» отримав обладнання для комп’ютерного класу, яке фінансується Єврокомісією в рамках проекту NETCENG.

Обладнання буде встановлено в аудиторії 301 корпусу 28 факультету авіаційних і космічних систем.

За планом робіт проекту NETCENG в листопаді 2016р. заплановано проведення в новому комп’ютерному класі мастер-класу для аспірантів, викладачів та співробітників. Мастер-клас проведуть фахівці европейських ВУЗів-партнерів проекту: ТУ Берліну, Вільнюського технічного університету Гедемінаса, університету Брюнелю.

На мастер-класи  будуть запрошені представники ВУЗів-партнерів України – НАУ та Черкаський технологічний університет.

Колектив факультету авіаційних і космічних систем висловлює щиру подяку Головному координатору проекту NETCENG Вільнюському технічному університету Гедемінаса, співробітникам ТУ Берліна за організацію постачання обладнання.

Короткий звіт по проекту TEMPUS про виконані активностях за період з 1 вересня 2015 по 30 червня 2016 (звіт)

З 2 грудня по 5 грудня 2015 р.

В ТУ Берліна відбувся тренінг персоналу

інфраструктури DLM–офісу університетів партнерів проекту (DLM-звіт)

NETCENG (http://netceng.eu/) програми TEMPUS

24-25 листопада 2014

Відбулась координаційна нарада з питань проекту в м Мінську, Білорусь.

19 листопада 2014

Відбулося засідання робочої групи проекту на якому обговорювалася програма координаційної наради за проектом, який буде проходити в м Мінську, Білорусь. У нараді брали участь представники НТУУ "КПІ", НАУ, ЧДТУ.

11 червня 2014

Відбулася відеоконференція між учасниками проекту, на якій був обговорений поточний стан справ та підготовка до моніторингу проекту

27 травня 2014

Проведена робоча нарада представників робочої групи проекту з керівництвом університету

21 травня 2014

Проведено опитування серед потенційних учасників проекту: магістрав та аспірантів.

19 травня 2014

На засіданні робочої групи прийнято рішення про початок роботи з матеріаліами, що надійшли з університетів партнерів для розробки нових дисциплін.

5 травня 2014

Відбулося засідання робочої групи на якому були розглянуті варіанти комплектації обладнанням навчальних лабораторій університету у відповідності з проектом NETCENG. Затверджено попередні план і терміни поставки.

25 квітня 2014

Робочою групою затверджено проект інформаційного стенду та інформаційної листівки з інформацією про проект (термін виконання 5-7 травня 2014 року)

22 квітня 2014

Відбулося засідання робочої групи на якому було затверджено план дій університету у відповідності з проектом NETCENG.